Ramoneska

Wiele kobiet co roku kupuje odzież wierzchnią, która w danym sezonie jest najmodniejsza. Nie inaczej będzie także teraz, gdy za kilka tygodni przyjdzie ochłodzenie i koniec słonecznego lata. W takim momencie niezbędnym elementem garderoby są kurtki na jesień. Pozostaje tylko zadać pytanie o to, które modele będą królować na ulicach w sezonie jesiennym 2020/21. Wśród jednym z najpopularniejszych będą ramoneski. Mogą być zarówno nieco większe, w tzw. oversize, jak i idealnie dopasowane do figury.

Warto zainwestować w ten element szafy, ponieważ od wielu lat ramoneski i kurtki motocyklowe robią furorę na całym świecie. Szczególnie Polki uwielbiają je nosić do większości swoich stylizacji. Zawsze wyglądają zjawiskowo i potrafią wydobyć z większości ubrań tzw. „pazura”. Świetnie łączą się zarówno z jeansami i koszulką, jak i tiulową spódnicą oraz szpilkami założonymi na wieczorne wyjście. Jeszcze kilka lat temu głównymi zwolenniczkami tego typu kurtek były młode dziewczyny. Dzisiaj nawet starsze panie mają odwagę zakładać skórzane kurteczki, które zdecydowanie je odmładzają. Warto jednak wybrać taki model, w którym będziemy czuć się dobrze.

Niektórzy uwielbiają mocne kolory, a inni uznają za bardziej uniwersalne ramoneski w kolorze czerni lub brązu. Wszystko zależy od charakteru użytkownika, jak i sytuacji, w której zamierza nosić swoją kurtkę. Wiadomo jednak, że obecnie coraz więcej kobiet uznaje, iż taką odzież wierzchnią po prostu trzeba posiadać. Ramoneska stała się klasykiem.